تاریخچه کی بسازه:

کی بسازه در یکی از هزاران کارگاه ساختمانی ایران شکل گرفت. بر اساس این احساس نیاز که چگونه می‌توان بهترین کالا و خدمات را با بهترین قیمت در رقابتی منصفانه بین عرضه‌کنندگان کالا و خدمات بکار گرفت. بر اساس تجربه ما هستند نیروهایی متخصصی که علی‌رغم داشتن توانایی فنی به سبب نداشتن محل کسب آبرومندانه یا امکان تبلیغات از گرفتن کار محروم می‌شدند یا فروشنده‌ای که به سبب نداشتن امکانات از رقابت عادلانه با سایر افراد جهت گرفتن سفارش بازمی‌ماند.

از طرف دیگر افرادی که مصالح سفارش می‌دهند یا درخواست‌کننده خدمات هستند نیز با بازاری آشفته روبرو می‌شوند که برای اطلاع از قیمت  کالا یا خدمات می‌بایستی زمان زیادی را جهت تحقیق صرف کنند و از لحاظ کیفی نیز مجبورند به توصیه‌های افراد و یا تمجید شخص ارائه‌کننده کالا و خدمات، جهت انتخاب بسنده کنند.

کی بسازه متولد شد تا چنین مشکلات موجود در بازار کار مرتفع شود و به همگان از مصرف‌کننده تا عرضه‌کننده کالا و خدمات یک فضای شفاف و رقابتی جهت ارائه خود بدهد. باشد که این شفافیت و فرصت برابر در نهایت موجبات رشد و تعالی صنایع و بازارهای فروش در کشور ما را رقم بزند. بدیهی است که در این بین مصرف‌کننده کسی است که بیشتر از همه سود می‌برد و خدمات بهتری می‌گیرد.

با توجه به اینکه رشد و توسعه زیربنای آی تی در کشور بخصوص در حوزه اینترنت باعث نفوذ هرچه بیشتر آن به کلیه عرصه‌های زندگی ایرانی شده و در بسیاری از موارد باعث افزایش آگاهی و رشد کیفی زندگی افراد شده است ورود صنعت ساختمان به این حوزه هم با توجه به سهم 30 درصدی از اقتصاد کشور می‌تواند تأثیر شگرفی در بهبود وضعیت موجود داشته باشد.

حوزه عمده فعالیت کی بسازه در حال حاضر صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن می‌باشد که تیم ما امید دارد در آینده در تمامی عرصه‌های خدمات و فروش کالا حوزه فعالیت خود را گسترش دهد و مسیر مخالف مراجعه فروشنده خدمات به کاربر را در جهت خدمت‌رسانی بهتر به مردم نهادینه کند. به امید آن روز

لازم به ذکر است تیم کی بسازه مشتاقانه آماده دریافت نظرات و پیشنهاد‌های شما جهت بهبود روند خدمت‌رسانی می‌باشد